תמונה של קוד פייסבוק
כותב המאמר

פתיחת עסק

שירות והדרכה לפתיחת עסק חדש – בחינם - YPAY

 

חושב לפתוח חברה בע"מ, עוסק מורשה או עוסק פטור? אם כן – אנחנו כאן בשבילך! במשרד רואי החשבון נשיא גולן ממתינים לך אנשי מקצוע
ותיקים המתמחים בכל סוגי העסקים, אשר ישמחו להעניק לך שירותי פתיחת עסק – ללא עלות! בנוסף לכך, אנו נלווה אותך בכל שלבי ההקמה
תוך מתן ייעוץ מקצועי צמוד, ונספק פתרונות פיננסיים מקיפים גם בהמשך הדרך. כל זאת, על מנת שתוכל לפתוח ולנהל עסק רווחי ומצליח
הפועל באופן יעיל, מאורגן וחוקי. ניתן ללקוחות הממשיכים במשרדנו בהנהלת חשבונות או בשירות דוח אישי בתשלום . 

 

המשמעות של פתיחת עסק

 

אם אתה עושה את צעדיך הראשונים בעולם העסקי, חשוב שתבין כי פתיחת עסק חדש אינה עניין של מה בכך. מהפן החשבונאי יש להחליט על רישום כעצמאי או כחברה בע"מ, לפתוח תיקים רלוונטיים ברשויות המס, להכיר את אופן ניהול הספרים על פי חוק, לתכנן את היבטי המיסוי ועוד שורה ארוכה של פעולות. מלבד זאת, התנהלות מושכלת מבחינה כלכלית ממשיכה לכל אורך הפעילות העסקית, לרבות הגשת דוחות תקופתיים ושנתיים, הוצאת תלושי שכר, הגשת הצהרות הון, הנהלת חשבונות יעילה וחכמה, שמירה על תזרים מזומנים והכרת כלים פיננסיים חשובים. נשמע מורכב? לא בשבילך! כי אנחנו עושים עבורך את העבודה.

 
מה אתה מקבל?

הצוות המקצועי של משרד רואי החשבון נשיא גולן ילווה אותך במסירות ובנאמנות מאלף ועד תו:
ייעוץ לגבי צורת ההתארגנות של העסק וכדאיותה.
פתיחת תיק בחינם ברשויות המס, על כל הפעולות והרישומים הכרוכים בכך.
הדרכה בכל הקשור לניהול ספרי החשבונות בהתאם לחוק.
תוכנת YPAY להנהלת חשבונות דרך האינטרנט, לרבות שליחת חשבוניות און ליין.
מגוון שירותים נלווים כגון קבלת אשראי להקמת העסק, שירותי סליקה, חשבוניות מחזוריות ועוד.
עזרה בתכנון המס וייצוג מול הרשויות בעת הצורך. פתרונות מקיפים בכל הקשור להנהלת חשבונות, לרבות תלושי שכר, דוחות שנתיים, הצהרות הון, סיכום הכנסות והוצאות, החזרי מס, שמירה על תזרים מזומנים וכל הדרוש להתנהלות פיננסית נכונה.

 

פתיחת עסק עצמאי

פתיחת עסק חדש מהווה עבור רבים שלב חשוב בחיים כאמצעי להרוויח כסף לפרנסה, להתבססות כלכלית, למימוש שאיפות עצמאיות וכדומה. יש צורך להקים אותו היטב כבר מהצעד הראשון. ההקמה אמורה להיעשות במספר שלבים עוקבים מבלי לדלג על אף אחד מהם. מומלץ להיעזר ביועצים ומומחים היכולים לסייע גם בנושאים טכניים שונים כולל מול רשויות המס. חברת YPAY הנהלת חשבונות באינטרנט מתמחה בניהול חשבונות מקוון ובייעוץ וכדאי לקבל אצלה מידע בנושא.

פתיחת עסק – להקמת בסיס נכון לעסק

יש לבצע מספר שלבים שהראשון בהם נוגע לאפיון העסק. כלומר: הגדרת תחום פעילותו, קהל היעד שאליו מכוונים, המוצר או השירות שמעוניינים למכור, מיקומו, חומרי גלם וציוד נדרשים, חשיבה על הון ראשוני להקמה וכדומה. בנוסף, יש צורך לבחור שם מתאים והולם. לאחר שחושבים על נושאים אלו יש צורך בהכנת תכנית עסקית שתפקידה לתת תמונת מצב נוכחית  לגבי נושאים כספיים וכלכליים. היא כוללת נושאים דוגמת: הון ראשוני נדרש, עלויות הקמה, רכישת ציוד דרוש, הוצאות שיווק ופרסום וכדומה. בהתחשב בתוכנית העסקית מתחילים לחשוב על פרמטרים חשובים רבים דוגמת:  מקורות להקצאת הון ראשוני כמו: הלוואה, הון עצמי או מקורות כספיים אחרים ועוד ובנוסף, לחשוב איך להתנהל עד להגעת הכספים הראשונים? איזה רזרבות כספיות יש להכין? וכדומה. השלב השלישי הוא הגדרת העסק והיקף פעילותו ורישומו ברשויות מס הכנסה, מע"מ וביטוח לאומי.

קביעת ישות לעסק

יש צורך לקבוע את הישות שלו כי קיימות  3 אפשרויות: עוסק זעיר, עוסק מורשה וחברה בע"מ. לכל אחת יש את היתרונות והחסרונות שהיא מביאה עימה. הבחירה נעשית, לרוב, על פי המחזורים העסקיים והיקפי הפעילות, הצרכים, החזון לעתיד, וכמובן, על פי טעם אישי.

עזרה בפתיחת עסק מחברה מקצועית

עורכי דין, רואי חשבון ויועצים עסקיים יכולים לייעץ, להכין תוכניות עסקיות, לסייע בהכנת הסכמים עם גורמים שונים, לייצוג ברשויות ועוד. חברת YPAY הנהלת חשבונות באינטרנט מגבה אותם ויכולה לסייע גם בכל הנושא הטכני על ידי רישום מקוון ומתן שירותים אחרים. סיוע מכל גורם כזה והליכה בדרך זאת תקטין מאוד את אי הודאות ותניח בסיס טוב מאוד לעתיד.

 

פתיחת עסק קטן

פתיחת עסק קטן אמורה להיעשות עם תכנון ומחשבה ובשלבים. למעשה קיימים  שלבים שלא ניתן לדלג עליהם. הקפדה על פתיחה נכונה תתרום רבות לביסוס הראשוני ולסיכול לשרידותו בעתיד. מומלץ להיעזר בבעלי מקצוע מהתחום כמו יועצי מס, רואי ומנהלי חשבונות ועוד. חברת YPAY הנהלת חשבונות באינטרנט מספקת תוכנת הנהלת חשבונות מקוונת, וכן, שירותי חשבונאות שונים.

 

פתיחת עסק קטן – צעד משמעותי

פתיחת עסק קטן נועדה לפרנסה, לרווח, להגשמה עצמית ועוד. ראשית, על היזם להגיע עם ניסיון בתחום העיסוק ומוכן מבחינה מנטאלית. יש צורך ביכולת ניהול ובחוש עסקי מפותח. כאמור, יש לעשות את הצעדים הראשונים בשלושה מהלכים עוקבים. הראשון הוא אפיון העסק וכאן יש להגדיר את תחום פעילותו, קהל היעד שלו, המוצר או השירות אותו מתכוונים לשווק, מיקומו, ציוד נדרש. בנוסף, יש לחשוב על ההון הראשוני הנחוץ וגם לבחור שם מתאים המגדיר אותו. בשלב השני יש להכין תכנית עסקית האמורה לספק תמונת מצב על התכנון הכלכלי והפיננסי. היא תכלול הערכת ההוצאות הצפויות השונות עבור פרסום, חומרי גלם, ציוד, שיפוץ האתר וכדומה. בנוסף, הערכת תזרים מזומנים עתידי, וכן, צפי על תקבולים ורווחים. שלב שלישי הינו הגדרת סוג העסק ורישומו – קיימות 3 ישויות מהן ניתן לבחור: חברה בע"מ, עוסק מורשה ועוסק פטור. לכל אחת יש יתרונות וחסרונות. הבחירה נעשית על פי שיקולים שונים. את הישות רושמים במס הכנסה, בביטוח לאומי ובמע"מ.

בחירת הישות

בחירת הישות נקבעת על ידי היקף הפעילות ובהתאם לצרכי הבעלים וטעמו האישי. בעסק קטן מדובר, לרוב, על עוסק פטור שלא חייב לפתוח תיק מע"מ או עוסק מורשה הוא גם מוגבל במחזורים הכספיים השנתיים. צריך לציין, כי הישות יכולה להשתנות בהמשך הדרך עקב התפתחותו ומסיבות אחרות.

 

חברת YPAY הנהלת חשבונות באינטרנט הינה בעלת תשתית מעולה לפעילותה וכדאי לקבל ממנה  שירותים בתחום. ברשותה משרד ראיית חשבון בעל מוניטין היכול לספק שירותים לכל יזם בעת פתיחת העסק. הם כוללים, ייעוץ והכוונה, הכנת תכנית עסקית, רישום ברשויות וייצוג מולם בהווה ובעתיד. שירותים מקיפים יוסיפו שקט נפשי רב.

 

הגב שלך בעולם העסקים

לאורך השנים מלווה משרדנו בהצלחה מרובה שורה ארוכה של לקוחות, הנמנים על כל מגזרי המשק. אנו נשמח לספק גם לך שירות אישי בזמינות מלאה על ידי בעלי מקצוע המכירים היטב את העסק שלך ושולטים בכל נתוניו. אנו עומדים לרשות לקוחותינו בכל עת ומספקים ייעוץ, הדרכה והכוונה בכל שאלה ובירור.

לפרטים נוספים והצטרפות צור קשר עם משרדנו בטלפון 03-5607767. כמו כן, הינך מוזמן לרשום את פרטיך בדף ההצטרפות ונציגינו יחזרו אליך בהקדם

 

פתיחת תיק בחינם לעוסק שממשיך לנהל את חשבונותיו במשרדנו או שעורך את הדו"ח השנתי, אנו מזמינים אתכם לרכוש באתר או לפנות לטלפון  03-5607767 או במייל  Golan@GolanG.co.il

 

שירותים נוספים
משרד רואי החשבון נשיא גולן ושות' משרדנו וותיק, ומבצע ביקורות לכל סוגי החברות מזה שנים רבות.
אנו מציעים את שירותי הביקורת של משרדנו לצורך עריכת המאזן השנתי של חברתכם לשנת המס 2020.

 

 

מנהל חשבונות דיגיטלי אונליין - מוצר חדש של חברת YPAY
כל הנהלת החשבונות שלכם בכף ידכם והכל אונליין . אתם מצלמים מהנייד ואנחנו מקלידים אונליין מהמשרד. אתם לא מאבדים הוצאות ולא מאבדים את הראש. הצטרפו עוד היום - השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

 

פתיחת תיק בחינם לעוסק שממשיך לנהל את חשבונותיו במשרדנו או שעורך את הדו"ח השנתי, אנו מזמינים אתכם לרכוש באתר או לפנות לטלפון  03-5607767 או במייל  Golan@GolanG.co.il

 

 

 

לינקים למקורות שונים

איך פותחים עסק ברשויות המס?

איך לפתוח תיק במס הכנסה 

שירות והדרכה לפתיחת עסק חדש – בחינם 

פתיחת תיק במס הכנסה | פתיחת תיק לעוסק פטור | פתיחת תיק לעוסק מורשה

 

סרטונים מומלצים

 

 

 

סרטון על פתיחת עסק 

 

 

 


Ypay הוא המקום המתאים ביותר עבורך

בנוסף למגוון השירותים שאנו מציעים בחינם ללקוחותינו, ישנם כלים ושירותים נוספים בתשלום שיוכלו לסייע לך בניהול העסק.

צור קשר


מערכת YPAY הינה חינמית לשימוש עצמי. השירות ניתן דרך המייל בלבד. ניתן ליצור קשר 24/7 על כל שאלה שקשורה לתפעול התוכנה.

מגדל ב.ס.ר 4 - רח' מצדה 7, בני ברק, 5126112
  • ראשון-חמישי: 09:00 - 16:00
  • חגים - סגור
טוען...