תמונה של קוד פייסבוק
כותב המאמר

חשבונית ירוקה | חשבונית ירוקה חינם | YPAY

מהי חשבונית ירוקה?
חשבונית ירוקה הינה מסמך חשבונאי ממוחשב החתום דיגיטלית, קרי מייצרת העתק של המסמך באופן ייחודי שלא ניתן להעתיקו או לזייפו. לפיכך, חשבוניות ומסמכים חשבונאיים דיגיטליים הם תחליף מלא למסמכים חשבונאיים רגילים כגון פנקסי חשבוניות וקבלות, וזאת בתנאי כי החשבוניות מופקות באמצעות מערכת התואמת את הוראות החוק ומוכרת על ידי רשות המיסים.
מערכת הפקת החשבונות יכולה להיות תוכנה ייעודית המותקנת אצל שרתי העסק, אך גם יכולה להתבצע באמצעות שירות אינטרנטי מקוון. השירות המקוון על פי רוב תואם את צרכיהם של העסקים הקטנים והבינוניים. בהנפקת שירות החשבוניות הירוקות המקוונות נחסך אלמנט התקנה ותחזוקת המערכת אשר משמעותו חיסכון בהוצאה כספית מהותית, אך עדיין מאפשר את כלל היתרונות של החשבונית הירוקה. בנוסף, שירות מקוון מאפשר להנפיק חשבוניות ישירות מהטלפון החכם בפשטות טכנולוגית. 


מדוע חשבונית ירוקה?
למען הסביבה – ראשית, כשמה כן היא, חשבונית ירוקה שומרת על הסביבה ומאפשר ניהול וסדר מיטבי באמצעות "משרד ללא נייר" (paperless office).

הנהלת חשבונות אפקטיבית – ניהול ושליטה תמידית על הנהלת החשבונות ותהליכי חיוב הלקוחות באמצעות הוצאת חשבונית ירוקה מאפשרת תמונת מצב עדכנית ומידית של מצב ההכנסות והגבייה בעסק בכל תקופת זמן. יתרון זה מהותי גם לבעל עסק אך גם לרואה החשבון או יועץ המס של העסק.

הגדלת משאב הזמן – בהשקעה נמוכה יחסית של ניהול חשבוניות ירוקות, בעל העסק חוסך זמן יקר רב ולמעשה יכול להפנות תשומות רבות מניהול מערך החשבונות והגבייה לפיתוח עסקי אשר מהווה המקור לאיתנותו וצמיחתו של העסק.

פערי גיאוגרפיה – החשבונית הירוקה תואמת את סביבת העסקים הגלובלית בה עסקה מבוצעת בכל מקום בעולם וללא הכרח לקרבה גיאוגרפית למקום העסק עצמו. במצבים כאלו חשבונית ירוקה הנשלחת באמצעות דואר אלקטרוני ומאפשרת גישור מידי על פערי המרחק או לחילופין מייתרת את הצורך בשימוש בשירותי דואר יקרים הגוזלים זמן רב.

מהירות ויעילות עסקית –המהירות שבשירות החשבונית הירוקה מאפשרת קיצור זמנים משמעותי בתהליך החיוב, דבר מהטיב עם הנהלת החשבונות של הלקוחות וכן עם יכולתם להזדכות אל מול גורמי המס במהירות על הוצאות השירותים שנצרכו.

דיגיטציה מלאה – הנהלת חשבונות ירוקה מהווה תשתית לדיגיטציה מלאה של העסק שכן נתונים ומידע רב על העסק כבר מנוהלים באופן ממוחשב. הוספת יכולות דיגיטליות נוספות לעסקת כדוגמת סליקה אינטרנטית, דפי תשלום מקוונים, מערכות קשרי לקוחות, מערכות ארגוניות וכדומה, תתאפשר בקלות יתרה ולא תהווה חסם בפני צמיחתו של העסק.

להתקדם אל המחר – כיום עסקים רבים, ביניהם המתחרים שלכם, מאפשרים ללקוחותיהם שירותי חשבוניות ירוקות. כמובן שלא תרצו להישאר מאחור.

 מה חשוב לוודא בעת שימוש במערכת או שירות מקוון להנפקת חשבוניות ירוקות?
חשיבות רבה כי המערכת או השירות להנפקת חשבוניות ירוקות מוכר על ידי רשות המיסים. ניתן לוודא זאת באמצעות כניסה למאגר רישום התוכנות של רשות המיסים ולוודא כי קיימת תעודת אישור תוכנה תקפה.
להלן הקישור למאגר המידע ברשות המיסים: https://www.misim.gov.il/mm_tocna/.

האם חברת
YPAY היא חברה שהמערכת שלה מוכרת על ידי רשות המיסים?
כן בהחלט. חברת
YPAY מוכרת על ידי רשות המיסים . האישור מופיע באתר רישום תוכנות . 

חברתYPAY    מערכת מתקדמת להנהלת חשבונות בחינם לעוסקים מורשים ועוסקים פטורים ניתן להפיק כאן בחינם :

הפקת חשבוניות בחינם
הפקת קבלות בחינם
הפקת דוחות בחינם
הפקת דוחות מע"מ ומס הכנסה בחינם
גיבוי הנתונים בחינם 
שירות טכני חינם 

האם ניתן להיעזר במשרדנו לטובת שאלות טכניות בנוגע לתוכנה?
בהחלט כן , אנו עומדים לרשותכם במייל כל יום בימים א - ה

האם יש משרד רו"ח העומד מאחורי התוכנה?
כן בהחלט, משרד רו"ח נשיא גולן ושות', משרד ותיק, הפועל זה למעלה מ-30 שנה בכל תחומי החשבונאות. בכל שנות קיומנו אנו דואגים למקצועיות ותשומת לב רבה ללקוחותינו .
אצלנו כל לקוח מקבל את היחס האישי והמקצועי. ניתן לראות כי גם בתחום הטכנולוגי אנו מביאים את המשרד לקדמת הבמה. הצטרפו עוד השנה להנהלת החשבונות או לדוח השנתי.
לקבלת הצעה 03-5607767  או במייל  Golan@GolanG.co.il

 

שירותים נוספים
משרד רואי החשבון נשיא גולן ושות' משרדנו וותיק, ומבצע ביקורות לכל סוגי החברות מזה שנים רבות.
אנו מציעים את שירותי הביקורת של משרדנו לצורך עריכת המאזן השנתי של חברתכם לשנת המס 2020.

 

 

מנהל חשבונות דיגיטלי אונליין - מוצר חדש של חברת YPAY
כל הנהלת החשבונות שלכם בכף ידכם והכל אונליין . אתם מצלמים מהנייד ואנחנו מקלידים אונליין מהמשרד. אתם לא מאבדים הוצאות ולא מאבדים את הראש. הצטרפו עוד היום - השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

 

פתיחת תיק בחינם לעוסק שממשיך לנהל את חשבונותיו במשרדנו או שעורך את הדו"ח השנתי, אנו מזמינים אתכם לרכוש באתר או לפנות לטלפון  03-5607767 או במייל  Golan@GolanG.co.il

 

 

 

לינקים למקורות שונים

מערכת וואי פיי  

תוכנה לניהול עסק קטן בחינם
תוכנת הנהלת חשבונות חינם 

חתימה דיגיטלית חינם

מערכת הנהלת חשבונות חינם

חשבונית דיגיטלית חינם

חשבונית ירוקה | חשבונית ירוקה חינם 

 

סרטונים מומלצים

 

 

 

חשבונית ירוקה | חשבונית דיגיטלית 

חשבונית דיגיטלית | חשבונית ירוקה 

 


Ypay הוא המקום המתאים ביותר עבורך

בנוסף למגוון השירותים שאנו מציעים בחינם ללקוחותינו, ישנם כלים ושירותים נוספים בתשלום שיוכלו לסייע לך בניהול העסק.

צור קשר


מערכת YPAY הינה חינמית לשימוש עצמי. השירות ניתן דרך המייל בלבד. ניתן ליצור קשר 24/7 על כל שאלה שקשורה לתפעול התוכנה.

מגדל ב.ס.ר 4 - רח' מצדה 7, בני ברק, 5126112
  • ראשון-חמישי: 09:00 - 16:00
  • חגים - סגור
טוען...