מערכת הנהלת חשבונות חינם - YPAY


רוצה תוכנת הנהלת חשבונות קלה לשימוש וידידותית, שגם ניתנת בחינם?  ובכן, זה בדיוק מה שאנו מציעים לך: תוכנת YPAY מאפשרת לך להפיק מגוון מסמכים, כגון חשבוניות, קבלות, חשבונית מס/קבלה, חשבונית זיכוי, הזמנת עבודה, חשבונית עסקה ותעודת החזרה. התוכנה שניתנת בחינם מאפשרת לך להפיק את המסמכים בצורה קלה מכל מקום ומכל מכשיר, כולל מהטלפון הנייד, ולשלוח במייל ללקוח. מדובר בשירות חדשני, מהיר, דינאמי ואיכותי שמייעל את תפקוד העסק שלך ועל הדרך גם חוסך לך בהוצאות.

בניגוד לתוכנות הנהלת חשבונות אחרות, שנבנו על ידי בתי תוכנה, תוכנת וואי פיי נבנתה על ידי משרד רואי החשבון נשיא גולן. המשמעות היא שמאחוריה עומדים ניסיון עשיר והבנה מעמיקה בתחום, דבר המתבטא במגוון פונקציות מתקדמות וחכמות שאתה באמת צריך. למעשה, יש בה את כל הכלים הדרושים על מנת לנהל את חשבונות העסק באופן יעיל, מאורגן ומדויק, החל מחישוב משכורות ועד להפקת דו"ח שנתי. כל זאת, בליווי מקצועי של אחד ממשרדי רואי החשבון המובילים בישראל.

 היתרונות שלך
·       פשוט - שירות הפקת חשבונית וקבלות לבד וללא הכשרה - כל אחד יכול!
·       מיידי - שליחה מהירה ומיידית ללקוחות שלך מכל מקום ובכל שעה, ומכל מכשיר.
·       חסכוני - אתה גם חוסך בהוצאות על רכישת ניירת, פנקסי קבלות וחשבוניות, שכן הטכנולוגיה מאפשרת לך לשלוח אותן במייל ללא עלות.
·       חשבונית ירוקה – שימוש בתוכנת YPAY  ממתגת את העסק שלך כמתקדם וחדשני, וכבעל מודעות ותרומה לאיכות הסביבה.
·       בטוח - גיבוי המערכת נעשה באופן תמידי ובחינם ..., אנו לעולם לא גובים על כך תשלום.
·       גב איתן - שירות וסיוע ממשרד רו"ח שזמין בשבילך בכל עת -  בחינם!
·       תמיכה רציפה - אפשרות להתכתב עם מנהלת החשבונות בצ'אט, בשירות מיוחד הנקרא "עקוב  אחריי". כך מנהלת החשבונות עוקבת אחרי המשתמש ורושמת את המסמך בעצמה, וכל שעליך לעשות הוא לצלם את   החשבונות ולעלות אותם למערכת שלYPAY .

איך נרשמים?

 רוצה להירשם עכשיו ולהתחיל להשתמש בתוכנת הנהלת חשבונות מתקדמת וירוקה? לחץ כאן